AktualityPřipravili jsme pro Vás dvě zajímavé akce.
- Dárek za pomoc s průzkumem

- Možnost stát se odborníkem na výživu.

Věříme, že budou pro Vás tyto akce zajímavé a těšíme se na Vás.
Váš tým XL-S linie.

DÁREK ZA POMOC S PRŮZKUMEM.
Stačí vyplnit malou ANKETKU a za odměnu máte od nás dárek.
Samy se Vám ozveme a domluvíme s Vámi předání.
Na konci ankety zadejte kodové číslo: 14ZZ
klikni pro ANKETKU.


KURZ PORADCE PRO OPTIMALIZACI JÍDELNÍČKU.
Je výživa Vaším koníčkem?
Hledáte nové uplatnění?
Rádi pomáháte lidem?

Využijte naše 15 leté zkušennosti.
Absolvujte tento kurz a získejte hodnotné informace a staňte se profesionálem a pomáhejte ostatním na cestě za správným stravováním.
klikni pro KURZ

Optimalizované hubnutí®

SPRÁVNÁ VÝŽIVA – ANO, POČÍTÁNÍ KALORIÍ – NE
Klíčem k trvalému snížení váhy není v omezení přísunu kalorií. To se nedá celoživotně držet. Tělo potřebuje k hubnutí bez hladu pestrost a vyváženost stravy (dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků, vlákninu, bílkovin a dalších látek potřebných pro bezproblémové fungování). To se mnohem lépe sestaví s jídelníčkem podle Glykemického indexu potravin(udává rychlost štěpení cukrů v potravině).

OPTIMALIZACE JÍDELNÍČKU NA MÍRU – hubnutí jednoduše bez hladu a natrvalo
Podle nových poznatků je Vám jídelníček optimalizován podle rychlosti vstřebávání cukrů z potravin tzv. GLYKEMICKÝ INDEX. Dále je možné ho upřesnit podle Vaší KREVNÍ SKUPINY, METABOLICKÉHO TYPU, KYSELOSTI TĚLA a způsobu UKLÁDÁNÍ TUKŮ tzv. jablko – hruška.  Důležitou součástí je také pravidelná kontrola tzv. BIO-IMPEDANČNÍ MĚŘENÍ – změření těla na speciálním přístroji Tanita s odborným vyhodnocením. Máte jistotu, že hubnutí je O štěpení tuků a ne svalů.

ODKYSELENÍ ORGANISMU – důležitá součást hubnutívalo
Kyselost těla (neplest s kyselostí žaludku) nebo-li hodnota pH těla je moderní poznatek správného hubnutí a nemělo by to chybět u žádné diety. Překyselený organismus nemůže efetivně hubnout. Kažký náš klient si pravidelně měří hodnotu kyselosti a podle toho doupravujeme jídelníček.

VEDENÍ ZAŠKOLENÝM PORADCEM
Každý poradce prošel odborným zaškolením a složil zkoušky jako PORADCE PRO ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU s měsíční praxí. Je tedy vzdělaný v problematice správného a bezpečného sestavení jídelníčku a hubnutí. Jeho znalosti s různými diety a výživovými styly Vám dává jistotu, že Vás efektivně provede úskalím při změně Vaší váhy.