AktualityPřipravili jsme pro Vás dvě zajímavé akce.
- Dárek za pomoc s průzkumem

- Možnost stát se odborníkem na výživu.

Věříme, že budou pro Vás tyto akce zajímavé a těšíme se na Vás.
Váš tým XL-S linie.

DÁREK ZA POMOC S PRŮZKUMEM.
Stačí vyplnit malou ANKETKU a za odměnu máte od nás dárek.
Samy se Vám ozveme a domluvíme s Vámi předání.
Na konci ankety zadejte kodové číslo: 14ZZ
klikni pro ANKETKU.


KURZ PORADCE PRO OPTIMALIZACI JÍDELNÍČKU.
Je výživa Vaším koníčkem?
Hledáte nové uplatnění?
Rádi pomáháte lidem?

Využijte naše 15 leté zkušennosti.
Absolvujte tento kurz a získejte hodnotné informace a staňte se profesionálem a pomáhejte ostatním na cestě za správným stravováním.
klikni pro KURZ

Imunita

Biofotonický scanner hladiny antioxidantů

Co je to skener ?

Je to revoluční patentovaný nástroj který slouží k měření hladiny karotenoidních antioxidantů ve vašem těle okamžitou neinvazivní metodou a k ověření důkazu účinnosti správného jídelníčku a efektivnosti doplňků stravy při zlepšování vašeho celkového antioxidantního zdraví a tím i zlepšení imunitního systému.

Co přesně skener dělá?

Umístěte dlaň své ruky před bezpečný nízkoenergetický laserový paprsek skeneru a ihned obdržíte výsledek hladiny karotenoidních antioxidantů ve vaší pokožce – svou hodnotu karotenoidů v kůži.

Proč bych měl/a být skenován/a?

Díky měření stabilní hladiny karotenoidních antioxidantů v kůži a díky generování hodnoty karotenoidů v kůži poskytuje skener přesnější a spolehlivější bioukazatel stavu vašeho celkového antioxidantního zdraví, než kterákoliv jiná metoda měření antioxidantů. Zjištění hodnoty karotenoidů v kůži vám pomůže uvědomit si hladinu antioxidantů ve vašem těle a poskytne vám motivaci, kterou potřebujete ke zlepšení vašeho celkového antioxidantního zdraví.

Volné radikály a Antioxidanty?

Volné radikály jsou sloučeniny kyslíku vznikající jako vedlejší produkty buněčného metabolismu. Pokud nejsou dostatečně inaktivovány poškozují buněčný aparát. Může dojít k poškození genetické informace buněk a k náhodnému dělení vedoucímu ke vzniku zhoubných novotvarů. Volné radikály se také podílejí na rozvoji arteriosklerózy (poškození buněčné stěny ukládáním tuků) a tím zvyšují riziko tvorby krevních sraženin, urychlují proces stárnutí tělních tkání. Pravděpodobně mají vztah í ke vzniku kornatění cév, cukrovky, revmatické artritidy, ale i Alzheimerovy a Parkinsonovy nemoci (Alzheimerova nemoc = předčasná degenerace mozkové kůry; Parkinsonova nemoc = klidový třes a porucha svalového napětí v důsledku poškozeni mozkových center). Látky neutralizující účinek volných radikálů se nazývají antioxidanty, svou činností přispívají k ochraně imunitního systému. Jednotlivé složky antioxidační skupiny se vzájemně podporují při potírání volných radikálů. Do této skupiny látek patří vitaminy A, B6, C, E, zinek, selen. V ekologicky silně znečištěných oblastech je často i pestrá strava, bohatá na zeleninu a ovoce ochuzena o potřebné živiny. Hodně lidí pak přidává do stravy potravinové doplňky ale netuší, jak efektivní je jejich vstřebání.

Objednejte se na změření.